O autorce

Monika Schmeichel-Zarzeczna

Trenerka, edukatorka, koordynatorka projektów. Absolwentka historii sztuki KUL, Akademii Liderów Kultury prowadzonej przez wrocławski Ośrodek Kultury i Sztuki, Akademii Animatorów Stowarzyszenia „Klanza” oraz Szkoły Trenerów biznesu Akademii SET.

Obecnie Training Program Manager w Sektorze 3.0 i współwłaścicielka marki szkoleniowej Dobrze w Kulturze. Przez 7 lat związana zawodowo z MBP w Lublinie jako bibliotekarka i kierownik filii. Zajmuje się prowadzeniem działań wykorzystujących nowe technologie w edukacji, pisaniem projektów oraz wspieraniem rozwoju osób z różnych grup wiekowych. Pracuje jako trenerka w ogólnopolskich programach m.in. Lekcja:Enter, Biblioteka Online, Re-Animuj się!, Bardzo Młoda Kultura, SpołED w Bibliotece, Konwersja Cyfrowa Domów Kultury.

Pełni funkcję wiceprezesa Stowarzyszenia LABiB, ambasadorki EPALE e-platformy na rzecz uczenia się dorosłych w Europie. Stypendystka Ministra KiDN 2020 w kategorii zarządzanie kulturą i wspieranie rozwoju kadr kultury. Dwukrotnie wyróżniona przez SPROUC miejscem na liście 100 osób, które w szczególny sposób przyczyniły się do rozwoju kompetencji cyfrowych Polaków.

Kontakt:

monika.schmeichel@gmail.com

tel. 504 991 154


%d blogerów lubi to: